carmina burana - fundacja repercussion

carmina burana

projekty

Kameralna wersja monumentalnego dzieła Carla Orffa -  na chór, solistów, zespół perkusyjny oraz dwa fortepiany jest równie atrakcyjna co jej orkiestrowy pierwowzór. Publiczność uwielbia ten utwór i każdorazowo szczelnie wypełnia salę, w której jest on prezentowany.  Fundacja REPERCUSSION organizuje koncerty prezentujące wspomniane dzieło. Oprócz muzyki w znakomitym wykonaniu: do współpracy zapraszamy każdorazowo znakomitych solistów (m.in. Piotr Łykowski, Olga Ksenicz, Piotr Motkowicz), instrumentalistów (grupa perkusyjna REPERCUSSION, pianiści  Agnieszka Lewandowska-Gryś i Adam Jezierzański), zespoły wokalne (Akademicki Chór Politechniki Wrocławskiej); gwarantujemy bardzo atrakcyjną oprawę wizualną (oświetlenie, elementy scenograficzne).

Więcej szczegółów na temat warunków organizacji koncertu: mail:jacek@repercussion.pl / phone +48 693 185 291